Pressiteated

Neljapäev 7. September 2023

Riigiprokuratuur saatis kohtusse kriminaalasja, milles esitas Eesti Vabariigi kodanikele Aivo Petersonile ja Dmitri Rootsile süüdistuse riigireetmises ning Venemaa Föderatsiooni kodanikule Andrey Andronovile Eesti Vabariigi vastu suunatud vägivallata tegevuses välismaalase poolt.

Kolmapäev 30. August 2023

Tallinna ringkonnakohus jättis 10. augustil rahuldamata kaebuse, milles taotleti Vahur Verte, Raigo Aasa ja Eleri Kästiku tegevuse kontrollimiseks kriminaalmenetluse alustamist.

Kolmapäev 30. August 2023

Eesti, Läti ja Leedu peaprokurörid leppisid kohtumisel Haapsalus kokku, et Balti riigid tõhustavad koostööd narko- ja organiseeritud kuritegevuse vastases võitluses. 

Reede 25. August 2023

Riigiprokuratuur lõpetas 30.09.2021 nn Danske Banki kriminaalasjas kriminaalmenetluse Anatoli Ivanovi suhtes.

Kolmapäev 19. Juuli 2023

Politsei pidas eile kinni mehe, keda kahtlustatakse Tartus 17. juuli öösel tankla röövimises ja 15. juulil toimunud tankla röövimise katses.

Neljapäev 8. Juuni 2023

Eile, 7. juunil tegid Keskkriminaalpolitsei ja Keskkonnaameti ametnikud menetlustoiminguid, et selgitada välja, kas AS Olerex on esitanud Maksu- ja Tolliametile teadlikult valeandmeid, et vabaneda vedelkütuse seadusest tulenevast biokütuse nõude täitmisest.

Neljapäev 1. Juuni 2023

Eile, 30. mail esitasid kaitsepolitsei ametnikud Tartu abilinnapeale Priit Humalale ja temaga seotud 53-aastasele ettevõtjale kahtlustuse korruptsioonikuriteos.

Teisipäev 9. Mai 2023

Riigiprokuratuur alustas täna, 9. mail kriminaalmenetlust, et uurida MTÜ Slava Ukraini Ukraina toetuseks kogutud raha kasutamist. Kriminaalmenetlust alustati omastamist käsitleva paragrahvi järgi.

Teisipäev 2. Mai 2023

Aprilli lõpus pidasid keskkriminaalpolitsei ametnikud koostöös Soome ametivõimudega Eestis ja Soomes kinni kaheksa inimest, keda kahtlustatakse kuritegelikku ühendusse kuulumises.

Esmaspäev 17. Aprill 2023

Riigiprokuratuur esitas täna kuuele inimesele süüdistuse rahapesukuritegudes Danske Bank Eesti filiaalis.

Lehed