Viru Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Viru Ringkonnaprokuratuur
Kooli 2a, Jõhvi, 41598   6 638 437 info.viru@prokuratuur.ee faks:(372) 6638429
Ene Timmi Juhtivprokurör 6 638 420 ene.timmi@prokuratuur.ee  
Günter Koovit Eriasjade prokurör 6 638 430 gynter.koovit@prokuratuur.ee  
  Eriasjade prokurör   Teenistusuhe peatatud  
Ave Arnim Abiprokurör 663 8423 ave.arnim@prokuratuur.ee  
Jelena Filippova Pressinõunik 663 8415 jelena.filippova@prokuratuur.ee
53021929
I osakond (raskete kuritegude osakond)
Kooli 2a, Jõhvi, 41598   6 638 437    
Anneli Pärt Vanemprokurör

663 8417

anneli.part@prokuratuur.ee  
Kalmer Kask Ringkonnaprokurör 663 8421 kalmer.kask@prokuratuur.ee  
Olga Dorogan Ringkonnaprokurör 663 8424 olga.dorogan@prokuratuur.ee  
Rita Hlebnikova Ringkonnaprokurör 663 8418 rita.hlebnikova@prokuratuur.ee  
Kristiina Erte Abiprokurör 663 8412 kristiina.erte@prokuratuur.ee  
Agnes Zaure Konsultant 663 8416 agnes.zaure@prokuratuur.ee  
Koidula 3a, Narva, 20307   3 592 147    
Sofja Hristoforova Abiprokurör 35 92 458 sofja.hristoforova@prokuratuur.ee  
Tallinna 28, Rakvere, 44311   3 223 243    
Sigrid Nurm Ringkonnaprokurör 32 23 441 sigrid.nurm@prokuratuur.ee  
II osakond        
Rakvere, Tallinna 28        
Sirje Merilo Vanemprokurör 32 24 820 sirje.merilo@prokuratuur.ee  
Marge Voogma Ringkonnaprokurör 32 24 821 marge.voogma@prokuratuur.ee  
Ain Tali Abiprokurör 32 23 435 ain.tali@prokuratuur.ee  
Elle Karm Abiprokurör 32 23 454 elle.karm@prokuratuur.ee  
Liis Vainola Abiprokurör 32 23 949 liis.vainola@prokuratuur.ee  
Jõhvi, Kooli 2a        
Liina Pikma Ringkonnaprokurör 663 84 33 liina.pikma@prokuratuur.ee  
Anu Toluk Ringkonnaprokurör 663 8419 anu.toluk@prokuratuur.ee  
Natalja Firsova Abiprokurör 663 84 25 natalja.firsova@prokuratuur.ee  
Margit Luga Abiprokurör 663 84 39 margit.luga@prokuratuur.ee  
Sergei Listov Abiprokurör 663 84 26 sergei.listov@prokuratuur.ee  
Maarja Kuresson Konsultant 663 84 36 maarja.kuresson@prokuratuur.ee  
Riina Bogens Konsultant 663 84 22 riina.bogens@prokuratuur.ee  
Lisette Caroline Anton Konsultant 663 84 27 lisettecaroline.anton@prokuratuur.ee  
III osakond        
Koidula 3a, Narva        
Maarja Germann Vanemprokurör 35 91 234 maarja.germann@prokuratuur.ee  
Jaanika Kõrgmaa Ringkonnaprokurör 35 91 674 jaanika.korgmaa@prokuratuur.ee  
Jürgen Hüva Ringkonnaprokurör 35 94 790 jyrgen.hyva@prokuratuur.ee  
Marina Zagorets Abiprokurör 35 91 679 marina.zagorets@prokuratuur.ee  
Ragnar Plistkin Abiprokurör 35 91 665 ragnar.plistkin@prokuratuur.ee  
Veronika Laur Abiprokurör 35 91 181 veronika.laur@prokuratuur.ee  
  Konsultant 35 94 468    

Viru piirkondlik haldustalitus

         
Jõhvi
Kooli 2a, Jõhvi, 41598        
Pirika Eimre Referent 663 8437 pirika.eimre@prokuratuur.ee  
Kaidu Rüütel Referent 663 8438 kaidu.ryytel@prokuratuur.ee  
Ethel Sepp Referent 663 8410 ethel.sepp@prokuratuur.ee  
Inga Kaljus Tõlk 663 8414 inga.kaljus@prokuratuur.ee  
Narva
Koidula 3a, Narva, 20307        
Mihhail Sinijärv Juhataja 35 92 277 mihhail.sinijarv@prokuratuur.ee  
Marek Roosileht Referent 35 92 147  marek.roosileht@prokuratuur.ee  
Ingrid Janno Referent 35 92 147 ingrid.janno@prokuratuur.ee  
Irina Ogurova Tõlk 35 94 809 irina.ogurova@prokuratuur.ee  
Rakvere
Tallinna 28, Rakvere, 44313        
Erna Silvere Referent 32 23 243 erna.silvere@prokuratuur.ee  
Helgo Talalaev Autojuht-referent 32 23 570 helgo.talalaev@prokuratuur.ee