Viru Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Viru Ringkonnaprokuratuur
Kooli 2a, Jõhvi, 41598   663 8437 info.viru@prokuratuur.ee faks:(372) 6638429
Gardi Anderson Juhtivprokurör 663 8420 gardi.anderson@prokuratuur.ee  
Maria Gonjak Pressinõunik   maria.gonjak@prokuratuur.ee   5563 8780
I osakond (raskete kuritegude osakond)
Kooli 2a, Jõhvi, 41598        
Anneli Pärt Vanemprokurör

663 8417

anneli.part@prokuratuur.ee  
Antti Aitsen Eriasjade prokurör

663 8422

antti.aitsen@prokuratuur.ee   
Kalmer Kask Ringkonnaprokurör 663 8421 kalmer.kask@prokuratuur.ee  
Alan Rüütel Ringkonnaprokurör 663 8430 alan.ryytel@prokuratuur.ee  
Rita Hlebnikova Ringkonnaprokurör 663 8418 rita.hlebnikova@prokuratuur.ee  
Mari Luuk Ringkonnaprokurör 663 8416 mari.luuk@prokuratuur.ee  
Ave Arnim Abiprokurör 663 84 23 ave.arnim@prokuratuur.ee  
Riina Bogens Abiprokurör 663 84 36 riina.bogens@prokuratuur.ee  
Maris Roberts Abiprokurör 663 8428 maris.roberts@prokuratuur.ee   
Anneli Virolainen  Konsultant 663 8427 anneli.virolainen@prokuratuur.ee     
Sofja Hristoforova Abiprokurör 663 8438 sofja.hristoforova@prokuratuur.ee  
F.R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere, 44314        
Liis Vainola Ringkonnaprokurör 715 1694 liis.vainola@prokuratuur.ee  
II osakond 
F.R.Kreutzwaldi 5a, Rakvere, 44314        
Sirje Merilo Vanemprokurör 32 24 820 sirje.merilo@prokuratuur.ee  
Marge Voogma Ringkonnaprokurör 32 24 821 marge.voogma@prokuratuur.ee  
Ain Tali Abiprokurör 32 23 435 ain.tali@prokuratuur.ee  
Elle Karm Abiprokurör 32 23 454 elle.karm@prokuratuur.ee  
Melissa Maalmets Konsultant 32 23 441 melissa.maalmets@prokuratuur.ee  
Jõhvi, Kooli 2a        
Liina Pikma Ringkonnaprokurör 663 84 33 liina.pikma@prokuratuur.ee  
Anu Toluk Ringkonnaprokurör 663 8419 anu.toluk@prokuratuur.ee  
Natalja Firsova Abiprokurör 663 84 25 natalja.firsova@prokuratuur.ee  
Margit Luga Abiprokurör 663 84 39 margit.luga@prokuratuur.ee  
Sergei Listov Abiprokurör 663 84 26 sergei.listov@prokuratuur.ee  
Alina Paadik Abiprokurör 663 84 12 alina.paadik@prokuratuur.ee  
Jelena Filippova Konsultant 663 8415 jelena.filippova@prokuratuur.ee  
Kirill Gromov Konsultant 663 84 13 kirill.gromov@prokuratuur.ee  
III osakond        
Koidula 3a, Narva        
Günter Koovit Vanemprokurör 35 91 234 gynter.koovit@prokuratuur.ee  
Andreas Kangur Ringkonnaprokurör 359 1371 andreas.kangur@prokuratuur.ee  
Priit Heinsoo Ringkonnaprokurör 359 4790 priit.heinsoo@prokuratuur.ee     
Andrus Ööbik Ringkonnaprokurör 359 1674

andrus.oobik@prokuratuur.ee  

 
Ragnar Plistkin Abiprokurör 35 91 665 ragnar.plistkin@prokuratuur.ee  
Daniel Toom  Abiprokurör 359 1091 daniel.toom@prokuratuur.ee    
Iris Asuküla Abiprokurör 359 1679 iris.asukyla@prokuratuur.ee  
Milena Kulikova Konsultant 359 1181  milena.kulikova@prokuratuur.ee  
Krestina Tahtarova Konsultant     Teenistussuhe peatatud

Viru piirkondlik haldustalitus

Jõhvi
Kooli 2a, Jõhvi, 41598        
Pirika Eimre Referent 663 8437 pirika.eimre@prokuratuur.ee  
Kaidu Rüütel Referent-Autojuht   kaidu.ryytel@prokuratuur.ee  
Ethel Sepp Referent 663 8410 ethel.sepp@prokuratuur.ee  
Inga Kaljus Tõlk 663 8414 inga.kaljus@prokuratuur.ee  
Narva
Koidula 3a, Narva, 20307        
Mihhail Sinijärv Juhataja 35 92 277 mihhail.sinijarv@prokuratuur.ee  
Annes Rentik Referent-Autojuht 35 92 147  annes.rentik@prokuratuur.ee  
Ingrid Janno Referent 35 92 147 ingrid.janno@prokuratuur.ee  
Irina Ogurova Tõlk 35 94 809 irina.ogurova@prokuratuur.ee  
Rakvere
F.R.Kreutzwaldi 5a, Rakvere, 44314        
Erna Silvere Referent 32 23 243 erna.silvere@prokuratuur.ee  
Helgo Talalaev Referent-Autojuht 32 23 570 helgo.talalaev@prokuratuur.ee