Riigiprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Riigiprokuratuur
Wismari 7, 15188 Tallinn     info@prokuratuur.ee faks:(372) 613 9402
Andres Parmas Riigi peaprokurör 613 9400 andres.parmas@prokuratuur.ee  
Süüdistusosakond
    613 9448    
Taavi Pern

Juhtiv riigiprokurör

613 9417 taavi.pern@prokuratuur.ee  
Piret Paukštys Riigiprokurör 613 9440 piret.paukstys@prokuratuur.ee  
Laura Aiaots Riigiprokurör   Teenistussuhe peatatud
Denis Tšasovskih Riigiprokurör 613 9447

denis.tsasovskih@prokuratuur.ee

 
Kati Reitsak Riigiprokurör 613 9406 kati.reitsak@prokuratuur.ee  
Inna Ombler Riigiprokurör 613 9427 inna.ombler@prokuratuur.ee  
Vahur Verte Riigiprokurör 613 9426 vahur.verte@prokuratuur.ee  
Sigrid Nurm Riigiprokurör 613 9456 sigrid.nurm@prokuratuur.ee  
Maria Entsik Riigiprokurör 613 9429 maria.entsik@prokuratuur.ee  
Eleliis Rattam Riigiprokurör 613 9444 eleliis.rattam@prokuratuur.ee  
Laura Vaik Riigiprokurör

0031 64620 3762

 

lvaik@eurojust.europa.eu 

Eurojusti Eesti liige
Evelin Ansip-Kukk Abiprokurör 613 9401 evelin.ansip-kukk@prokuratuur.ee  
Eliisa Sommer Abiprokurör 613 9423 eliisa.sommer@prokuratuur.ee  
Janar Pilve Abiprokurör 613 9436 janar.pilve@prokuratuur.ee   
Mariana London Abiprokurör

613 9411

mariana.london@prokuratuur.ee  
Mari Vunk Abiprokurör 613 9413 mari.vunk@prokuratuur.ee  
Gerd Raudsepp Abiprokurör 613 9409 gerd.raudsepp@prokuratuur.ee   
Kristi Meidla Konsultant 613 9408 kristi.meidla@prokuratuur.ee  
Siret Vaher-Torni Konsultant 613 9439

siret.vaher-torni@prokuratuur.ee

 
Järelevalveosakond
    613 9458    
Dilaila Nahkur-Tammiksaar Juhtiv riigiprokurör 613 9445 dilaila.nahkur@prokuratuur.ee  
Kadri Väling Riigiprokurör 613 9407 kadri.valing@prokuratuur.ee  
  Riigiprokurör    
Kaire Jaakson Riigiprokurör 613 9454 kaire.jaakson@prokuratuur.ee  
Rauno Kiris Riigiprokurör 613 9405 rauno.kiris@prokuratuur.ee  
Andres Ülviste Riigiprokurör 613 9410 andres.ulviste@prokuratuur.ee  
Karin Talviste Riigiprokurör 613 9404 karin.talviste@prokuratuur.ee  
Hendrik Kaing Abiprokurör 613 9416 hendrik.kaing@prokuratuur.ee  
Kersti Liiva Konsultant 613 9424. kersti.liiva@prokuratuur.ee  
Andres Vegel Konsultant 613 9443 andres.vegel@prokuratuur.ee  
Vladislav Zautin Konsultant 613 9428 vladislav.zautin@prokuratuur.ee  
Miina-Meeri Noot Konsultant 613 9459

miina-meeri.noot@prokuratuur.ee 

 
Avalike suhete osakond
Kaarel Kallas Juhataja

5788 0640

kaarel.kallas@prokuratuur.ee  
Olja Kivistik Juhataja     Teenistussuhe peatatud
Kairi Küngas Nõunik  

5556 4511

kairi.kyngas@prokuratuur.ee  
Mari Aak Sisekommunikatsiooni nõunik 613 9446 mari.aak@prokuratuur.ee  
Haldusosakond
Kristi Hallas Haldusdirektor 613 9455 kristi.mae@prokuratuur.ee  
Personalitalitus
Marianne Tiigimaa Juhataja 613 9418 marianne.tiigimaa@prokuratuur.ee  
Birgit Roht Nõunik

5696 5229

birgit.roht@prokuratuur.ee  
Mariann Rünk Nõunik

5858 0757

mariann.rynk@prokuratuur.ee  
Carol Merzin Nõunik 613 9414 carol.merzin@prokuratuur.ee  
Finants- ja varahaldustalitus
Ade Brecher Finants- ja varahalduse talituse juhataja

5880 3995

ade.brecher@prokuratuur.ee  
Marek Roosileht Nõunik 613 9441 marek.roosileht@prokuratuur.ee  
Victoria Helenurm Nõunik 5850 3782 victoria.helenurm@prokuratuur.ee   
Harry Ilves Autojuht 613 9442 harry.ilves@prokuratuur.ee  
Ilmar Luks Autojuht

613 9442

ilmar.luks@prokuratuur.ee    
Infohaldustalitus
Ingrid Kaskpeit Juhataja, andmekaitse spetsialist 613 9449 ingrid.poder@prokuratuur.ee    
Annika Raud Referent 613 9448 annika.raud@prokuratuur.ee  
Viktoria Muoni Referent 613 9450 viktoria.muoni@prokuratuur.ee  
Sirje Laht Arhivaar 613 9451 sirje.laht@prokuratuur.ee  
Estra Lutus Referent 613 9400 estra.lutus@prokuratuur.ee  
Merli Kaunissaar Referent 613 9425 merli.kaunissaar@prokuratuur.ee  
Viive Jõgevest Tõlk 613 9419 viive.jogevest@prokuratuur.ee