Riigiprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Riigiprokuratuur
Wismari 7, Tallinn, 15188     info@prokuratuur.ee faks:(372) 6 139 402
Lavly Perling Riigi peaprokurör 6 139 400 lavly.perling@prokuratuur.ee  
Süüdistusosakond
Tallinn   6 139 448    
Steven-Hristo Evestus

Juhtiv riigiprokurör

6 139 417 steven-hristo.evestus@prokuratuur.ee  
Piret Paukštys Riigiprokurör 6 139 440 piret.paukstys@prokuratuur.ee  
Laura Feldmanis Riigiprokurör 6 139 409 laura.feldmanis@prokuratuur.ee  
Raivo Sepp Riigiprokurör +31 704 125 282 rsepp@eurojust.europa.eu Eurojusti Eesti liige
Kati Reitsak Riigiprokurör 6 139 406 kati.reitsak@prokuratuur.ee  
Inna Ombler Riigiprokurör 6 139 427 inna.ombler@prokuratuur.ee  
Vahur Verte Riigiprokurör 6 139 426 vahur.verte@prokuratuur.ee  
Eve Olesk Riigiprokurör 6 139 456 eve.olesk@prokuratuur.ee  
Marek Vahing Riigiprokurör 6 139 413 marek.vahing@prokuratuur.ee  
Raigo Aas Abiprokurör 6 139 444 raigo.aas@prokuratuur.ee  
Evelin Ansip-Kukk Abiprokurör 6 139 401 evelin.ansip-kukk@prokuratuur.ee  
Liisa Nuut Abiprokurör 6 139 447 liisa.nuut@prokuratuur.ee  
  Abiprokurör     Teenistussuhe peatatud
Aare Pere Abiprokurör 6 139 436 aare.pere@prokuratuur.ee  
  Abiprokurör

 

  Teenistussuhe peatatud
Melinda Ülend Konsultant 6 139 408 melinda.ulend@prokuratuur.ee  

Marek Soomaa

Abiprokurör 6 139 411 marek.soomaa@prokuratuur.ee  
Järelevalveosakond
Tallinn   6 139 458    
Dilaila Nahkur-Tammiksaar Juhtiv riigiprokurör 6 139 445 dilaila.nahkur@prokuratuur.ee  
Kadri Väling Riigiprokurör 6 139 407 kadri.valing@prokuratuur.ee  
Alar Kirs Riigiprokurör 6 139 412 alar.kirs@prokuratuur.ee  
Kaire Jaakson Riigiprokurör 6 139 454 kaire.jaakson@prokuratuur.ee  
  Riigiprokurör 6 139 455    
Andres Ülviste Riigiprokurör 6 139 410 andres.ulviste@prokuratuur.ee  
Laura Vaik Riigiprokurör 6 139 404 laura.vaik@prokuratuur.ee  
Mari Luuk Abiprokurör 6 139 416

mari.luuk@prokuratuur.ee

 
Kaspar Urmas Oja Konsultant 6 139 424. kaspar.oja@prokuratuur.ee  
Andres Vegel Konsultant 6 139 443 andres.vegel@prokuratuur.ee  
         
Avalike suhete osakond
  Juhataja     Ametikoht täitmata
Kaarel Kallas Nõunik 6 139 415 kaarel.kallas@prokuratuur.ee 57 880640
Haldusosakond
         
Alar Pihl Haldusdirektor 6 139 405 alar.pihl@prokuratuur.ee  
Kristi Mäe Arendusnõunik 6 139 455 kristi.mae@prokuratuur.ee  
Personalitalitus
Marianne Tiigimaa Juhataja 6 139 418 marianne.tiigimaa@prokuratuur.ee  
Birgit Rohtjärv Nõunik 6 139 422 birgit.rohtjarv@prokuratuur.ee  
Kristin Kaur Nõunik 6 139 403 kristin.kaur@prokuratuur.ee  
Carol Merzin Nõunik 6 139 414 carol.merzin@prokuratuur.ee  
  Nõunik   Teenistussuhe peatatud  
 
Finants- ja varahaldustalitus
Margus Ülper Finantsnõunik 6 139 425 margus.ylper@prokuratuur.ee  
Helen Kullerkupp Finantsnõunik 6 139 419 helen.kullerkupp@prokuratuur.ee  
Vladislav Zautin Nõunik 6 139 441 vladislav.zautin@prokuratuur.ee  
Harry Ilves Autojuht 6 139 442 harry.ilves@prokuratuur.ee  
Ilmar Luks Autojuht   ilmar.luks@prokuratuur.ee  
         
Üldtalitus
         
Heneli Leesik

Juhataja, andmekaitse spetsialist

6 139 449 heneli.leesik@prokuratuur.ee  
Maarja Mälk Referent 6 139 448 maarja.malk@prokuratuur.ee  
Viktoria Muoni Referent 6 139 450 viktoria.muoni@prokuratuur.ee  
Sirje Laht Arhivaar 6 139 451 sirje.laht@prokuratuur.ee  
Estra Lutus Referent 6 139 400 estra.lutus@prokuratuur.ee  
Edith Ojasalu Referent 6 139 458 edith.ojasalu@prokuratuur.ee  
Taimi Tamme Tõlk 6 139 457 taimi.tamme@prokuratuur.ee