Põhja Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Põhja Ringkonnaprokuratuur
Lubja 4, Tallinn 10115   6 944 200 info.pohja@prokuratuur.ee  
Saskia Kask Juhtivprokurör 6 944 200 saskia.kask@prokuratuur.ee  
Leelet Kivioja Eriasjade prokurör 6 944 204 leelet.kivioja@prokuratuur.ee  
  Eriasjade prokurör      
Janno Reinkort Abiprokurör 6 944 318 janno.reinkort@prokuratuur.ee  
Marie Aava Pressinõunik 5309 3111; 694 4201  marie.aava@prokuratuur.ee  
Eva-Marie Luts Referent 694 4200

eva-marie.luts@prokuratuur.ee

 
Reet Rahu Referent 6 944 205 reet.rahu@prokuratuur.ee  
Narko-, organiseeritud ja raskete kuritegude osakond
Lubja 4, Tallinn 10115        
Katrin Paesoo Vanemprokurör 6 944 232 katrin.paesoo@prokuratuur.ee  
Diana Helila Ringkonnaprokurör 6 944 217 diana.helila@prokuratuur.ee  
Kelly Kruusimägi  Ringkonnaprokurör 6 944 265 kelly.kruusimagi@prokuratuur.ee  
Natalia Miilvee Ringkonnaprokurör 6 944 227 natalia.miilvee@prokuratuur.ee  
Raigo Aas Ringkonnaprokurör 6 944 216 raigo.aas@prokuratuur.ee  
Eneli Laurits Ringkonnaprokurör 6 944 243 eneli.laurits@prokuratuur.ee  
Ruta Rammo Abiprokurör 6 944 226 ruta.rammo@prokuratuur.ee  
Liis Vainola Abiprokurör 6 944 222 liis.vainola@prokuratuur.ee  
Lauri Jõgi Abiprokurör 6 944 311 lauri.jogi@prokuratuur.ee  
Katrin Tron Abiprokuör 6 944 223 katrin.tron@prokuratuur.ee  
Alice Simm Abiprokurör 6 944 218 alice.simm@prokuratuur.ee  
Silja Seeder Abiprokurör 6 944 313 silja.seeder@prokuratuur.ee  
Irina Tsugart  Abiprokurör 694 4225 irina.tsugart@prokuratuur.ee     
Laura Saksniit Konsultant 6 944 207 laura.saksniit@prokuratuur.ee  
Katrin Rattasepp Konsultant 6 944 212 katrin.rattasepp@prokuratuur.ee  
Liivi Ulm Referent 6 944 214 liivi.ulm@prokuratuur.ee  
Anne-Ly Kalnapenkis Referent 6 944 215 anne-ly.kalnapenkis@prokuratuur.ee  
II Majanduskuritegude osakond
Lubja 4, Tallinn 10115        
Maria Entsik Vanemprokurör 6 944 268 maria.entsik@prokuratuur.ee  
Kristiina Savtšenkova Ringkonnaprokurör 6 944 267 kristiina.savtsenkova@prokuratuur.ee  
Õnne Neare-Vaarmann Rinkonnaprokurör 6 944 274 onne.neare-vaarmann@prokuratuur.ee  
Kristo Adosson Ringkonnaprokurör 694 4275 kristo.adosson@prokuratuur.ee  
Leelo Känd Ringkonnaprokurör 6 944 219 leelo.kand@prokuratuur.ee  
Silvia Kruusmaa Ringkonnaprokurör 6 944 266 silvia.kruusmaa@prokuratuur.ee  
Marek Soomaa Ringkonnaprokurör 6 944 269 marek.soomaa@prokuratuur.ee  
Kaito Puusepp Abiprokurör 6 944 272 kaito.puusepp@prokuratuur.ee  
Maksim Kink Abiprokurör 6 944 303 maksim.kink@prokuratuur.ee  
Ilona Litvinova Abiprokurör 694 4276 ilona.litvinova@prokuratuur.ee  
Melinda Ülend  Abiprokurör 694 4256 melinda.ulend@prokuratuur.ee    
Hanna Kõrtsmann Konsultant 6 944 263 hanna.kortsmann@prokuratuur.ee  
  Konsultant   Teenistussuhe peatatud  
Epp Hargi Konsultant 694 4258

epp.hargi@prokuratuur.ee

 
Kersti Gertz-Saare Referent 6 944 260 kersti.gertz@prokuratuur.ee  
III osakond (alaealiste ja lähisuhte vägivalla kuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Andra Sild Vanemprokurör 694 4242 andra.sild@prokuratuur.ee  
Lea Pähkel Ringkonnaprokurör 694 4246 lea.pahkel@prokuratuur.ee  
Natalja Lebed Ringkonnaprokurör 694 4314 natalja.lebed@prokuratuur.ee  
Rita Siniväli Ringkonnaprokurör 694 4283 rita.sinivali@prokuratuur.ee  
Arika Almann Ringkonnaprokurör 694 4221 arika.almann@prokuratuur.ee  
Merike Tikk Ringkonnaprokurör 694 4280 merike.tikk@prokuratuur.ee  
Marika Kreutzberg Abiprokurör 694 4279 marika.kreutzberg@prokuratuur.ee  
Marika Reintop Abiprokurör 694 4244 marika.reintop@prokuratuur.ee  
Annika Vanatoa Abiprokurör  694 4278 annika.vanatoa@prokuratuur.ee  
Kristel Pihlakas Abiprokurör 694 4202 kristel.pihlakas@prokuratuur.ee  
Kaidi Kahu Abiprokurör 694 4282 kaidi.kahu@prokuratuur.ee  
Piia Enno Abiprokurör 694 4255 piia.enno@prokuratuur.ee  
Kaspar Urmas Oja Abiprokurör 694 4251 kasparurmas.oja@prokuratuur.ee  
Eliis Soomlais Abiprokurör 694 4245 eliis.soomlais@prokuratuur.ee  
Jana Laht Konsultant 694 4249 jana.laht@prokuratuur.ee  
Dagne Mihkels Konsultant 694 4253 dagne.mihkels@prokuratuur.ee  
Kadi-Katrin Lindpere Referent 694 4248 kadi-katrin.lindpere@prokuratuur.ee  
Tiiu Nõmm Referent 694 4247 tiiu.nomm@pokuratuur.ee  
IV osakond (raskete varavastaste ja küberkuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Kati Maitse-Pärkna Vanemprokurör 6 944 284 kati.maitse-parkna@prokuratuur.ee  
Alar Lehesmets Ringkonnaprokurrör 6 944 323 alar.lehesmets@prokuratuur.ee  
Deniss Medvedev Ringkonnaprokurör 6 944 321 deniss.medvedev@prokuratuur.ee  
Ljudmilla Tokar Ringkonnaprokurör 6 944 289 ljudmilla.tokar@prokuratuur.ee  
Margus Lellep Ringkonnaprokurör 6 944 319 margus.lellep@prokuratuur.ee  
Andrei Voronin Ringkonnaprokurör 6 944 288 andrei.voronin@prokuratuur.ee  
Jürgen Hüva Ringkonnaprokurör 694 4320 jyrgen.hyva@prokuratuur.ee  
Heleri Randma Ringkonnaprokurör 694 4287 heleri.randma@prokuratuur.ee  
Urmo Paal Abiprokurör 694 4317 urmo.paal@prokuratuur.ee  
Kristjan Lill Abiprokurör 6 944 264 kristjan.lill@prokuratuur.ee  
Meelis Sentifoli Abiprokurör 6 944 286 meelis.sentifoli@prokuratuur.ee  
Andrus Ööbik Abiprokurör 6 944 322 andrus.oobik@prokuratuur.ee  
Enge Selge Abiprokurör

6 944 220

enge.selge@prokuratuur.ee  
Jana Taaksalu Konsultant 6 944 292 jana.taaksalu@prokuratuur.ee  
Karl Gabriel Vardja Konsultant 6 944 305 mailto:karlgabriel.vardja@prokuratuur.ee  
Tiia-Kai Buht Referent 6 944 290 tiia-kai.buht@prokuratuur.ee  
V osakond (üldkuritegude osakond)
Lubja 4, 10115 Tallinn        
Kristel Toming Vanemprokurör 6 944 315 kristel.toming@prokuratuur.ee  
Ülle Jaanhold Ringkonnaprokurör 6 944 281 ylle.jaanhold@prokuratuur.ee  
Natalja Vester Ringkonnaprokurör 6 944 301 natalja.vester@prokuratuur.ee  
  Ringkonnaprokurör 6 944 200  
Eve Soostar Ringkonnaprokurör 6 944 307 eve.soostar@prokuratuur.ee  
Toomas Tomberg Ringkonnaprokurör 6 944 316 toomas.tomberg@prokuratuur.ee  
Kadi Ruus Abiprokurör 6 944 304 kadi.ruus@prokuratuur.ee  
Helen Kiviloo Abiprokurör 6 944 273 helen.kiviloo@prokuratuur.ee  
Natalia Duškina Abiprokurör 6 944 302 natalia.duskina@prokuratuur.ee  
Kristina Kivi Abiprokurör 6 944 308 kristina.kivi@prokuratuur.ee  
Paul Pikma Abiprokurör 6 944 224 paul.pikma@prokuratuur.ee  
Anna-Maria Rahamägi Abiprokurör 6 944 309 anna-maria.rahamagi@prokuratuur.ee  
Nelli Romanyuk Abiprokurör 694 4285 nelli.romanyuk@prokuratuur.ee  
Hanna Varik Abiprokurör 694 4306 mailto:hanna.varik@prokuratuur.eee  
Nele Kärner Konsultant 6 944 294 nele.karner@prokuratuur.ee  
Laura Liisa Mölder Konsultant 6 944 297 lauraliisa.molder@prokuratuur.ee  
Irina Dubrovina Referent 6 944 299 irina.dubrovina@prokuratuur.ee  
Loa Järvel Referent 6 944 300 loa.jarvel@prokuratuur.ee  
         
Põhja piirkondlik haldustalitus
Laura Männisalu Juhataja 6 944 238 laura.mannisalu@prokuratuur.ee  
Erika Vaikma Referent 6 944 326 erika.vaikma@prokuratuur.ee  
Ave Arro Referent 6 944 327 ave.arro@prokuratuur.ee  
Milvi Aasaru Tõlk 6 944 235 milvi.aasaru@prokuratuur.ee  
Julia Tina Tõlk 6 944 200 julia.tina@prokuratuur.ee Teenistussuhe peatatud
Aleksandra Onutšina Tõlk 6 944 200 aleksandra.onutsina@prokuratuur.ee Teenistussuhe peatatud
Oleg Zolotarjov Tõlk 6 944 234 oleg.zolotarjov@prokuratuur.ee  
Eevi Pant Tõlk 6 944 236 eevi.pant@prokuratuur.ee  
Martin Kala Tõlk 6 944 233 martin.kala@prokuratuur.ee  
Tiit Urbla Autojuht 6 944 328 tiit.urbla@prokuratuur.ee