Põhja Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Põhja Ringkonnaprokuratuur
Lubja 4, Tallinn 10115   6 944 200 info.pohja@prokuratuur.ee  
Saskia Kask Juhtivprokurör 6 944 200 saskia.kask@prokuratuur.ee  
Marie Aava Pressinõunik 5309 3111; 694 4201  marie.aava@prokuratuur.ee  
Eva-Marie Luts Referent 694 4200

eva-marie.luts@prokuratuur.ee

 
I osakond (Narko-, organiseeritud ja raskete kuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Katrin Paesoo Vanemprokurör 6 944 232 katrin.paesoo@prokuratuur.ee  
Diana Helila Ringkonnaprokurör 6 944 217 diana.helila@prokuratuur.ee  
Kelly Kruusimägi  Ringkonnaprokurör 6 944 265 kelly.kruusimagi@prokuratuur.ee  
Natalia Miilvee Ringkonnaprokurör 6 944 227 natalia.miilvee@prokuratuur.ee  
Raigo Aas Ringkonnaprokurör 6 944 216 raigo.aas@prokuratuur.ee  
Eneli Laurits Ringkonnaprokurör 6 944 243 eneli.laurits@prokuratuur.ee  
Andrei Voronin Ringkonnaprokurör 694 4288 andrei.voronin@prokuratuur.ee   
Ljudmilla Tokar Ringkonnaprokurör 694 4289 ljudmilla.tokar@prokuratuur.ee  
         
Deniss Medvedev Ringkonnaprokurör 694 4321 deniss.medvedev@prokuratuur.ee  
Ruta Rammo Abiprokurör 6 944 226 ruta.rammo@prokuratuur.ee  
Lauri Jõgi Abiprokurör 6 944 311 lauri.jogi@prokuratuur.ee  
Alice Simm Abiprokurör 6 944 218 alice.simm@prokuratuur.ee  
Irina Tsugart  Abiprokurör 694 4225 irina.tsugart@prokuratuur.ee     
Enge Neeme Abiprokurör 694 4220 enge.neeme@prokuratuur.ee   
Andrus Ööbik Abiprokurör 694 4322 andrus.oobik@prokuratuur.ee  
Sandra Kurs Abiprokurör 694 4277 sandra.kurs@prokuratuur.ee  
Laura Saksniit Konsultant 6 944 207 laura.saksniit@prokuratuur.ee  
Dea Tordt Konsultant 694 4211 dea.tordt@prokuratuur.ee    
Mari Aak Konsultant 694 4262  mari.aak@prokuratuur.ee  
Liivi Ulm Referent 6 944 214 liivi.ulm@prokuratuur.ee  
Anne-Ly Kalnapenkis Referent 6 944 215 anne-ly.kalnapenkis@prokuratuur.ee  
II osakond (Majanduskuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Sirle Melk Vanemprokurör 694 4268 sirle.melk@prokuratuur.ee    
Leelet Kivioja Eriasjade prokurör 694 4204 leelet.kivioja@prokuratuur.ee   
Kristiina Savtšenkova Ringkonnaprokurör 6 944 267 kristiina.savtsenkova@prokuratuur.ee  
Õnne Neare-Vaarmann Rinkonnaprokurör 6 944 274 onne.neare-vaarmann@prokuratuur.ee  
Kristo Adosson Ringkonnaprokurör 694 4275 kristo.adosson@prokuratuur.ee  
Leelo Soomaa Ringkonnaprokurör 6 944 219 leelo.kand@prokuratuur.ee  
Marek Soomaa Ringkonnaprokurör 6 944 269 marek.soomaa@prokuratuur.ee  
Kaito Puusepp Ringkonnaprokurör 6 944 272 kaito.puusepp@prokuratuur.ee  
Margus Lellep Ringkonnaprokurör 694 4319 margus.lellep@prokuratuur.ee  
Jürgen Hüva Ringkonnaprokurör 694 4320 jyrgen.hyva@prokuratuur.ee  
Heleri Randma Ringkonnaprokurör 694 4287 heleri.randma@prokuratuur.ee  
Hendrik Kaing Ringkonnaprokurör 694 4301 hendrik.kaing@prokuratuur.ee  
Anneli Masing Ringkonnaprokurör 694 4317 anneli.masing@prokuratuur.ee  
Karin Orgulas Abiprokurör 694 4222 karin.orgulas@prokuratuur.ee  
Piia Enno Abiprokurör 694 4255 piia.enno@prokuratuur.ee  
Hanna Kõrtsmann Abiprokurör 694 4263 hanna.kortsmann@prokuratuur.ee  
Laura Liisa Mölder Abiprokurör 694 4318 lauraliisa.molder@prokuratuur.ee  
Nelli Romanyuk Abiprokurör 694 4285 nelli.romanyuk@prokuratuur.ee  
Meelis Sentifoli Abiprokurör 694 4286 meelis.sentifoli@prokuratuur.ee  
Eliis Soomlais Abiprokurör 694 4245 eliis.soomlais@prokuratuur.ee  
Tuulikki Kantola Nõunik 694 4270 tuulikki.kantola@prokuratuur.ee   
Martin Kala Konsultant 694 4271  martin.kala@prokuratuur.ee    
Epp Hargi Konsultant  

 

Teenistussuhe peatatud
Karl Gabriel Vardja Konsultant 694 4305 karlgabriel.vardja@prokuratuur.ee   
Jakob Juksaar Konsultant 694 4209 jakob.juksaar@prokuratuur.ee  
Kersti Gertz-Saare Referent 6 944 260 kersti.gertz@prokuratuur.ee  
III osakond (Alaealiste ja lähisuhte vägivalla kuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Andra Sild Vanemprokurör 694 4242 andra.sild@prokuratuur.ee  
Lea Pähkel Ringkonnaprokurör 694 4246 lea.pahkel@prokuratuur.ee  
Natalja Vester Ringkonnaprokurör 694 4314 natalja.vester@prokuratuur.ee  
Rita Siniväli Ringkonnaprokurör 694 4283 rita.sinivali@prokuratuur.ee  
Arika Almann Ringkonnaprokurör 694 4221 arika.almann@prokuratuur.ee  
Merike Tikk Ringkonnaprokurör 694 4280 merike.tikk@prokuratuur.ee  
Marika Kreutzberg Abiprokurör 694 4279 marika.kreutzberg@prokuratuur.ee  
Marika Reintop Abiprokurör 694 4244 marika.reintop@prokuratuur.ee  
Annika Vanatoa Abiprokurör  694 4278 annika.vanatoa@prokuratuur.ee  
Kristel Pihlakas Abiprokurör 694 4202 kristel.pihlakas@prokuratuur.ee  
Kaidi Kahu Abiprokurör 694 4282 kaidi.kahu@prokuratuur.ee  
Helen Prins Abiprokurör 694 4312 helen.prins@prokuratuur.ee  
Kaspar Urmas Oja Abiprokurör 694 4251 kasparurmas.oja@prokuratuur.ee  
Ilona Litvinova Abiprokurör 694 4276 ilona.litvinova@prokuratuur.ee  
Jana Laht Konsultant 694 4249 jana.laht@prokuratuur.ee  
Dagne Mihkels Konsultant 694 4253 dagne.mihkels@prokuratuur.ee  
Kadi-Katrin Lindpere Referent 694 4248 kadi-katrin.lindpere@prokuratuur.ee  
Tiiu Nõmm Referent 694 4247 tiiu.nomm@pokuratuur.ee  
IV osakond (Kogukonnakuritegude osakond)
Lubja 4, 10115 Tallinn        
Kristel Toming Vanemprokurör 6 944 315 kristel.toming@prokuratuur.ee  
Ülle Jaanhold Ringkonnaprokurör 6 944 281 ylle.jaanhold@prokuratuur.ee  
Eve Soostar Ringkonnaprokurör 6 944 307 eve.soostar@prokuratuur.ee  
Toomas Tomberg Ringkonnaprokurör 6 944 316 toomas.tomberg@prokuratuur.ee  
Evelin Ansip-Kukk Ringkonnaprokurör 6 944 256 evelin.ansip-kukk@prokuratuur.ee  
Kadi Ruus Abiprokurör 6 944 304 kadi.ruus@prokuratuur.ee  
Helen Kiviloo Abiprokurör 6 944 273 helen.kiviloo@prokuratuur.ee  
Natalia Duškina Abiprokurör 6 944 302 natalia.duskina@prokuratuur.ee  
Kristina Kivi Abiprokurör 6 944 308 kristina.kivi@prokuratuur.ee  
Paul Pikma Abiprokurör 6 944 224 paul.pikma@prokuratuur.ee  
Anna-Maria Rahamägi Abiprokurör 6 944 309 anna-maria.rahamagi@prokuratuur.ee  
Reelika Ratassepp Abiprokurör 694 4306 reelika.ratassepp@prokuratuur.ee  
Maksim Kink Abiprokurör 694 4303 maksim.kink@prokuratuur.ee   
Merilin Sepp Abiprokurör 6944 310 merilin.sepp@prokuratuur.ee    
Silja Seeder Abiprokurör 6944 313 silja.seeder@prokuratuur.ee   
Katrin Tron Abiprokurör 694 4223 katrin.tron@prokuratuur.ee   
Urmo Paal Abiprokurör 694 4228 urmo.paal@prokuratuur.ee   
Joonatan Hallik Abiprokurör 6944 264 joonatan.hallik@prokuratuur.ee  
Nele Kärner Konsultant 6 944 294 nele.karner@prokuratuur.ee  
         
Jana Taaksalu Konsultant

694 4292

jana.taaksalu@prokuratuur.ee   
Irina Dubrovina Referent 6 944 299 irina.dubrovina@prokuratuur.ee  
Loa Järvel Referent 6 944 300 loa.jarvel@prokuratuur.ee  
Tiia-Kai Buht Referent 694 4290

tiia-kai.buht@prokuratuur.ee

 
Põhja piirkondlik haldustalitus
Laura Männisalu Juhataja 6 944 238 laura.mannisalu@prokuratuur.ee  
Erika Vaikma Referent 6 944 326 erika.vaikma@prokuratuur.ee  
Kelly Sinkevicius Referent 6 944 205 kelly.sinkevicius@prokuratuur.ee  
Ave Arro Referent 6 944 327 ave.arro@prokuratuur.ee  
Milvi Aasaru Tõlk 6 944 235 milvi.aasaru@prokuratuur.ee  
Julia Tina Tõlk 6 944 236 julia.tina@prokuratuur.ee  
Aleksandra Onutšina Tõlk     Teenistussuhe peatatud
Leon Bauer Tõlk 694 4234 leon.bauer@prokuratuur.ee  
Tanja Ivask Tõlk 694 4236 tanja.ivask@prokuratuur.ee   
Ljudmila Avde Tõlk 694 4233 ljudmila.avde@prokuratuur.ee