Lääne Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lääne Ringkonnaprokuratuur
Õhtu põik 5, 80010 Pärnu   4477530 info.laane@prokuratuur.ee  
Kristine Tamm Juhtivprokurör 4477545 kristine.tamm@prokuratuur.ee  
Joonas Piir Pressinõunik   joonas.piir@prokuratuur.ee 56 818 933
I osakond (Raskete ja peitkuritegude osakond)
Õhtu põik 5, 80010 Pärnu   4477530    

Merry Tiitus

Vanemprokurör 4477538 merry.tiitus@prokuratuur.ee  
Kaido Tuulemäe Eriasjade prokurör 4477548 kaido.tuulemae@prokuratuur.ee    
Teeli Mägi Abiprokurör 4477547 teeli.magi@prokuratuur.ee  
Helga Aadamsoo Ringkonnaprokurör 4477535 helga.aadamsoo@prokuratuur.ee  
Liisa Nuut Ringkonnaprokurör 44 77544 liisa.nuut@prokuratuur.ee  
Marika Salmistu Abiprokurör

4477539

marika.salmistu@prokuratuur.ee  
Elle Keeman Ringkonnaprokurör 4477549 elle.keeman@prokuratuur.ee  
Teini Lääne Konsultant 4477560 teini.laane@prokuratuur.ee  
II osakond (Kogukonnakuritegude osakond)
Maarja Germann Vanemprokurör 4477534 maarja.germann@prokuratuur.ee  
Olgerd Petersell Ringkonnaprokurör 4477536 olgerd.petersell@prokuratuur.ee  
Eliisa Sommer Ringkonnaprokurör 4477541 eliisa.sommer@prokuratuur.ee  
Maarja Gustavson Abiprokurör 4477533 maarja.gustavson@prokuratuur.ee  
Hanna Varik Abiprokurör 4477561 hanna.varik@prokuratuur.ee  
Pille Juhkov Abiprokurör 4477546 pille.juhkov@prokuratuur.ee  
Thea Timma Konsultant 4477540  thea.timma@prokuratuur.ee  
Liset Rohi Konsultant 4477542 liset.rohi@prokuratuur.ee  
Aarne Pruus Ringkonnaprokurör 6713563 aarne.pruus@prokuratuur.ee  
Milvi Pruus Abiprokurör 6713562 milvi.pruus@prokuratuur.ee  
Kaire Kranich Konsultant 6713564 kaire.kranich@prokuratuur.ee  
Merike Lugna Ringkonnaprokurör 3848733 merike.lugna@prokuratuur.ee  
Merit Ratnik Konsultant 3848731 merit.ratnik@prokuratuur.ee  
Indrek Kalda Ringkonnaprokurör 4720046 indrek.kalda@prokuratuur.ee  
Marelle Ulla Abiprokurör 4720043 marelle.ulla@prokuratuur.ee  
Rainer Amur Ringkonnaprokurör 4521682 rainer.amur@prokuratuur.ee  
Paul Pikma Abiprokurör 4521684 paul.pikma@prokuratuur.ee  
Merle Kuldsepp Konsultant 4521683 merle.kuldsepp@prokuratuur.ee  
Lääne piirkondlik haldustalitus
Heda Aas Juhataja 4477537 heda.aas@prokuratuur.ee  
Külli Reinkubjas Referent 4477531 kylli.reinkubjas@prokuratuur.ee  
Natalja Laurson Referent 4477530 natalja.laurson@prokuratuur.ee  
Kristel Takk Referent 6713560 kristel.takk@prokuratuur.ee  
Keili Tiirik Referent 4720040 keili.tiirik@prokuratuur.ee