Viru District Prosecutor's Office

PrintPDF
Nimi Ametinimetus TelefonPlease dial country code +372 E-post Info
Viru District Prosecutor's Office
Kooli 2a, Jõhvi, 41598   6 638 437 info.viru@prokuratuur.ee Fax:(372) 663 8429
Gardi Anderson Chief Prosecutor 6 638 420 gardi.anderson@prokuratuur.ee  
Maria Gonjak Information Officer   maria.gonjak@prokuratuur.ee     5563 8780
I Department For Grave Crimes
Kooli 2a, Jõhvi, 41598        
Anneli Pärt Senior Prosecutor 663 8417 anneli.part@prokuratuur.ee  
Antti Aitsen Special Prosecutor

663 8422

antti.aitsen@prokuratuur.ee    
Kalmer Kask District Prosecutor 663 8421 kalmer.kask@prokuratuur.ee  
Alan Rüütel District Prosecutor 663 8430 alan.ryytel@prokuratuur.ee  
Rita Hlebnikova District Prosecutor 663 8418 rita.hlebnikova@prokuratuur.ee  
Mari Luuk District Prosecutor 663 8416 mari.luuk@prokuratuur.ee  
Ave Arnim Assistant Prosecutor 663 84 23 ave.arnim@prokuratuur.ee  
Riina Bogens Assistant Prosecutor 663 84 36 riina.bogens@prokuratuur.ee  
Maris Roberts Assistant Prosecutor 663 8428 maris.roberts@prokuratuur.ee   
Anneli Virolainen  Consultant 663 8427 anneli.virolainen@prokuratuur.ee     
Koidula 3a, Narva, 20307        
Sofja Hristoforova Assistant Prosecutor 663 8438 sofja.hristoforova@prokuratuur.ee  
F.R.Kreutzwaldi 5a, Rakvere, 44314        
Liis Vainola District Prosecutor 715 1694 liis.vainola@prokuratuur.ee  
II Department        
F.R.Kreutzwaldi 5a, Rakvere, 44314        
Sirje Merilo Senior Prosecutor 32 24 820 sirje.merilo@prokuratuur.ee  
Marge Voogma District Prosecutor 32  24 821 marge.voogma@prokuratuur.ee  
Ain Tali Assistant Prosecutor 32 23 435 ain.tali@prokuratuur.ee  
Elle Karm Assistant Prosecutor 32 23 454 elle.karm@prokuratuur.ee  
Melissa Maalmets Consultant 32 23 441 melissa.maalmets@prokuratuur.ee  
Kooli 2a, Jõhvi        
Liina Pikma District Prosecutor 663 84 33 liina.pikma@prokuratuur.ee  
Anu Toluk District Prosecutor 663 84 19 anu.toluk@prokuratuur.ee  
Natalja Firsova Assistant Prosecutor 663 84 25 natalja.firsova@prokuratuur.ee  
Margit Luga Assistant Prosecutor 663 84 39 margit.luga@prokuratuur.ee  
Sergei Listov Assistant Prosecutor 663 84 26 sergei.listov@prokuratuur.ee  
Alina Paadik Assistant Prosecutor 663 8412 alina.paadik@prokuratuur.ee  
Jelena Filippova Consultant 663 8415 jelena.filippova@prokuratuur.ee      
Kirill Gromov Consultant 663 8415 kirill.gromov@prokuratuur.ee  
III Department        
Koidula 3a, Narva        
Günter Koovit Senior Prosecutor 35 91 234 gynter.koovit@prokuratuur.ee  
Andrus Ööbik District Prosecutor 359 1674 andrus.oobik@prokuratuur.ee   
Andreas Kangur District Prosecutor 359 1371 andreas.kangur@prokuratuur.ee  
Priit Heinsoo District Prosecutor 359 4790 priit.heinsoo@prokuratuur.ee     
Ragnar Plistkin Assistant Prosecutor 35 91 665 ragnar.plistkin@prokuratuur.ee  
Daniel Toom Assistant Prosecutor 359 1091 daniel.toom@prokuratuur.ee    
Iris Asuküla Assistant Prosecutor 359 1679 iris.asukyla@prokuratuur.ee  
Milena Kulikova Consultant 359 11 88 milena.kulikova@prokuratuur.ee