Põhja Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Põhja Ringkonnaprokuratuur
Lubja 4, Tallinn 10115   6 944 200 info.pohja@prokuratuur.ee  
Taavi Pern Juhtivprokurör 6 944 200 taavi.pern@prokuratuur.ee  
Leelet Kivioja Eriasjade prokurör 6 944 204 leelet.kivioja@prokuratuur.ee  
Martin Tuulik Eriasjade prokurör 6 944 202 martin.tuulik@prokuratuur.ee  
Marek Soomaa Abiprokurör 6 944 203 marek.soomaa@prokuratuur.ee  
Kristina Kostina Pressinõunik 5187911; 6 944 201 kristina.kostina@prokuratuur.ee  
Helina Leetus Referent 6 944 200

helina.leetus@prokuratuur.ee

 
Reet Rahu Referent 6 944 205 reet.rahu@prokuratuur.ee  
Narko-, organiseeritud ja raskete kuritegude osakond
Lubja 4, Tallinn 10115        
Saskia Kask Vanemprokurör 6 944 232 saskia.kask@prokuratuur.ee  
Katrin Pärtlas Ringkonnaprokurör 6 944 218 katrin.partlas@prokuratuur.ee  
Kelly Kruusimägi - Teenistussuhe peatatud Ringkonnaprokurör 6 944 200    
Natalia Miilvee Ringkonnaprokurör 6 944 227 natalia.miilvee@prokuratuur.ee  
Arika Almann Ringkonnaprokurör 6 944 221 arika.almann@prokuratuur.ee  
Eleliis Rattam Ringkonnaprokurör 6 944 216 eleliis.rattam@prokuratuur.ee  
Ruta Rammo Abiprokurör 6 944 226 ruta.rammo@prokuratuur.ee  
Grete Vahtra Abiprokurör 6 944 220 grete.vahtra@prokuratuur.ee  
Kristo Adosson Abiprokurör 6 944 225 kristo.adosson@prokuratuur.ee  
Heleri Randma Abiprokurör 6 944 211 heleri.randma@prokuratuur.ee  
Paul Pikma Abiprokurör 6 944 224 paul.pikma@prokuratuur.ee  
Leelo Känd Abiprokurör 6 944 219 leelo.kand@prokuratuur.ee  
Katrin Tron Abiprokuör 6 944 223 katrin.tron@prokuratuur.ee  
Laura Saksniit Konsultant 6 944 207 laura.saksniit@prokuratuur.ee  
Teenistusuhe peatatud Vanemprokurör      
Mari Aak Konsultant 6 944 209 mari.aak@prokuratuur.ee  
Liivi Ulm Referent 6 944 214 liivi.ulm@prokuratuur.ee  
Anne-Ly Kalnapenkis Referent 6 944 215 anne-ly.kalnapenkis@prokuratuur.ee  
II Majanduskuritegude osakond
Lubja 4, Tallinn 10115        
Katrin Mikenberg Vanemprokurör 6 944 275 katrin.mikenberg@prokuratuur.ee  
  Vanemprokurör 6 944 200   Teenistussuhe peatatud
Stella Veber Ringkonnaprokurör 6 944 267 stella.veber@prokuratuur.ee  
Andrei Voronin Ringkonnaprokurör 6 944 277 andrei.voronin@prokuratuur.ee  
Kristiina Savtšenkova Ringkonnaprokurör 6 944 271 kristiina.savtsenkova@prokuratuur.ee  
Õnne Neare-Vaarmann Rinkonnaprokurör 6 944 274 onne.neare@prokuratuur.ee  
Denis Tšasovskih Ringkonnaprokurör 6 944 262 denis.tsasovskih@prokuratuur.ee  
Hendrik Kaing Abiprokurör 6 944 265 hendrik.kaing@prokuratuur.ee  
Ilona Ladokha Abiprokurör 6 944 276 ilona.ladokha@prokuratuur.ee  
Silvia Kruusmaa Ringkonnaprokurör 6 944 266 silvia.kruusmaa@prokuratuur.ee  
Kaito Puusepp Abiprokurör 6 944 272 kaito.puusepp@prokuratuur.ee  
Kersti Reinuste Abiprokurör

6 944 264

kersti.reinuste@prokuratuur.ee  
Katrin Aasmann Abiprokurör 6 944 273 katrin.aasmann@prokuratuur.ee  
Anna-Maria Rahamägi Konsultant 6 944 258 anna-maria.rahamagi@prokuratuur.ee  
  Konsultant 6 944 200 Teenistussuhe peatatud  
Kersti Gertz-Saare Referent 6 944 260 kersti.gertz@prokuratuur.ee  
Janar Pilve Konsultant 6 944 256

janar.pilve@prokuratuur.ee

 
III osakond (alaealiste ja lähisuhte vägivalla kuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Andra Sild Vanemprokurör 6 944 242 andra.sild@prokuratuur.ee  
Lea Pähkel Ringkonnaprokurör 6 944 246 lea.pahkel@prokuratuur.ee  
Ülle Jaanhold Ringkonnaprokurör 6 944 281 ylle.jaanhold@prokuratuur.ee  
Rita Siniväli Ringkonnaprokurör 6 944 283 rita.sinivali@prokuratuur.ee  
Eneli Laurits Ringkonnaprokurör 6 944 243 eneli.laurits@prokuratuur.ee  
Merike Tikk Ringkonnaprokurör 6 944 280 merike.tikk@prokuratuur.ee  
Silja Seeder Abiprokurör 6 944 245 silja.seeder@prokuratuur.ee  
Marika Kreutzberg Abiprokurör 6 944 279 marika.kreutzberg@prokuratuur.ee  
Marika Reintop Abiprokurör 6 944 244 marika.reintop@prokuratuur.ee  
Žanna Morozova Abiprokurör 6 944 255 zanna.morozova@prokuratuur.ee  
Annika Vanatoa Abiprokurör  6 944 278 annika.vanatoa@prokuratuur.ee  
Andrus Ööbik Abiprokurör 6 944 322 andrus.oobik@prokuratuur.ee  
Kaidi Kahu Abiprokurör 6 944 282 kaidi.kahu@prokuratuur.ee  
Liidia Joamets Konsultant 6 944 251 liidia.joamets@prokuratuur.ee  
Jana Laht Konsultant 6 944 249 jana.laht@prokuratuur.ee  
Kadi-Katrin Lindpere Referent 6 944 248 kadi-katrin.lindpere@prokuratuur.ee  
Tiiu Nõmm Referent 6 944 247 tiiu.nomm@pokuratuur.ee  
IV osakond (raskete varavastataste ja küberkuritegude osakond)
Lubja 4, Tallinn 10115        
Kati Maitse-Pärkna Vanemprokurör 6 944 284 kati.maitse-parkna@prokuratuur.ee  
Ainar Koik Ringkonnaprokurrör 6 944 323 ainar.koik@prokuratuur.ee  
Diana Helila Ringkonnaprokurör 6 944 217 diana.helila@prokuratuur.ee  
Deniss Medvedev Ringkonnaprokurör 6 944 321 deniss.medvedev@prokuratuur.ee  
Ljudmilla Tokar Ringkonnaprokurör 6 944 289 ljudmilla.tokar@prokuratuur.ee  
Mairi Heinsalu Ringkonnaprokurör 6 944 287 mairi.heinsalu@prokuratuur.ee  
Margus Lellep Ringkonnaprokurör 6 944 319 margus.lellep@prokuratuur.ee  
Triinu Olev Ringkonnaprokurör 6 944 285 triinu.olev@prokuratuur.ee  
Loreta Kelvet Abiprokurör 6 944 320 loreta.kelvet@prokuratuur.ee  
Urmo Paal Abiprokurör 6 944 200 urmo.paal@prokuratuur.ee Teenistussuhe peatatud
Mari Vunk Abiprokurör 6 944 289 mari.vunk@prokuratuur.ee  
Meelis Sentifoli Abiprokurör 6 944 286 meelis.sentifoli@prokuratuur.ee  
Jana Taaksalu Konsultant 6 944 292 jana.taaksalu@prokuratuur.ee  
Tiia-Kai Buht Referent 6 944 290 tiia-kai.buht@prokuratuur.ee  
V osakond (üldkuritegude osakond)
Lubja 4, 10115 Tallinn        
Alar Lehesmets Vanemprokurör 6 944 315 alar.lehesmets@prokuratuur.ee  
Natalja Lebed Ringkonnaprokurör 6 944 314 natalja.lebed@prokuratuur.ee  
Natalja Vester Ringkonnaprokurör 6 944 301 natalja.vester@prokuratuur.ee  
  Ringkonnaprokurör 6 944 200  
Eve Soostar Ringkonnaprokurör 6 944 307 eve.soostar@prokuratuur.ee  
Toomas Tomberg Ringkonnaprokurör 6 944 316 toomas.tomberg@prokuratuur.ee  
Kadi Ruus Abiprokurör 6 944 304 kadi.ruus@prokuratuur.ee  
Nelli Romanyuk Abiprokurör 6 944 200 nelli.romanyuk@prokuratuur.ee Teenistussuhe peatatud
Natalia Duškina Abiprokurör 6 944 302 natalia.duskina@prokuratuur.ee  
Maksim Kink Abiprokurör 6 944 303 maksim.kink@prokuratuur.ee  
Helen Kiviloo Abiprokurör 6 944 313 helen.kiviloo@prokuratuur.ee  
Alice Simm Abiprokurör 6 944 306 alice.simm@prokuratuur.ee  
Kristina Kivi Abiprokurör 6 944 308 kristina.kivi@prokuratuur.ee  
Alan Rüütel Abiprokurör 6 944 312 alan.ryytel@prokuratuur.ee  
Lauri Jõgi Abiprokurör 6 944 311 lauri.jogi@prokuratuur.ee  
Katerin Hovi Abiprokurör 6 944 310 katerin.hovi@prokuratuur.ee  
Nele Kärner Konsultant 6 944 294 nele.karner@prokuratuur.ee  
Anastasia Senetskaja Konsultant 6 944 297 anastasia.senetskaja@prokuratuur.ee  
Irina Dubrovina Referent 6 944 299 irina.dubrovina@prokuratuur.ee  
Loa Järvel Referent 6 944 300 loa.jarvel@prokuratuur.ee  
  vanemprokurör   Teenistussuhe peatatud  
Põhja piirkondlik haldustalitus
         
Laura Männisalu Juhataja 6 944 238 laura.mannisalu@prokuratuur.ee  
Rein Valdna Referent 6 944 329 rein.valdna@prokuratuur.ee  
Erika Vaikma Referent 6 944 326 erika.vaikma@prokuratuur.ee  
Julia Tina Tõlk 6 944 235 julia.tina@prokuratuur.ee  
Aleksandra Onutšina Tõlk 6 944 200 aleksandra.onutsina@prokuratuur.ee Teenistussuhe peatatud
Margarita Fjodorova Tõlk 6 944 233 margarita.fjodorova@prokuratuur.ee  
Oleg Zolotarjov Tõlk 6 944 234 oleg.zolotarjov@prokuratuur.ee  
Evi Pant Tõlk 6 944 236 evi.pantprokuratuur.ee  
Tiit Urbla Autojuht 6 944 328 tiit.urbla@prokuratuur.ee