Põhja Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF Jaga
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Põhja Ringkonnaprokuratuur
Tatari 39, Tallinn   6 282 600 info.pohja@prokuratuur.ee faks:(372) 628 2601
Taavi Pern Juhtivprokurör 6 282 600 taavi.pern@prokuratuur.ee  
Endla Ülviste Eriasjade prokurör 6 282 678 endla.ulviste@prokuratuur.ee  
Leelet Kivioja Eriasjade prokurör 6 282 629 leelet.kivioja@prokuratuur.ee  
Eleliis Rattam Abiprokurör 6 282 658 eleliis.rattam@prokuratuur.ee  
Kaarel Kallas Pressinõunik   kaarel.kallas@prokuratuur.ee 57 88 0640
         
Narko-, organiseeritud ja raskete kuritegude osakond
Tatari 39, Tallinn, 10134   6 282 645    
Saskia Kask Vanemprokurör 6 282 643 saskia.kask@prokuratuur.ee  
Anneli Lumiste Ringkonnaprokurör 6 282 609 anneli.lumiste@prokuratuur.ee  
Kelly Kruusimägi - Teenistussuhe peatatud Ringkonnaprokurör 6 282 600    
Natalia Miilvee Ringkonnaprokurör 6 282 674 natalia.miilvee@prokuratuur.ee  
Arika Almann Ringkonnaprokurör 6 282 648 arika.almann@prokuratuur.ee  
Merika Nimmo Ringkonnaprokurör 6 282 682 merika.nimmo@prokuratuur.ee  
Ruta Rammo Abiprokurör 6 282  625 ruta.rammo@prokuratuur.ee  
Grete Vahtra Abiprokurör 6 282 606 grete.vahtra@prokuratuur.ee  
Marek Soomaa Abiprokurör 6 282 655 marek.soomaa@prokuratuur.ee  
Kristo Adosson Abiprokurör 6 282 607 kristo.adosson@prokuratuur.ee  
Enge Selge Abiprokurör 6 282 684 enge.selge@prokuratuur.ee  
Kerttu Kuld Konsultant 6 282 645 mailto:kertu.kuld@prokuratuur.ee  
Heleri Randma Konsultant 6 282 626 heleri.randma@prokuratuur.ee  
Teenistusuhe peatatud Vanemprokurör      
Mari Aak Konsultant 6 282 645 mari.aak@prokuratuur.ee  
         
II osakond (majandus-, korruptsiooni ja küberkuritegude osakond)
Tatari 39, Tallinn, 10134   6 282 610    
Maria Entsik Vanemprokurör 6 282 692 maria.entsik@prokuratuur.ee  
Mairi Heinsalu Ringkonnaprokurör 6 282 687 mairi.heinsalu@prokuratuur.ee  
Stella Veber Ringkonnaprokurör 6 282 672 stella.veber@prokuratuur.ee  
Martin Tuulik Ringkonnaprokurör 6 282 696 martin.tuulik@prokuratuur.ee  
Katrin Mikenberg Ringkonnaprokurör 6 282 690 katrin.mikenberg@prokuratuur.ee  
Andrei Voronin Ringkonnaprokurör 6 282 671 andrei.voronin@prokuratuur.ee  
Kristiina Savtšenkova Ringkonnaprokurör 6 282 695 kristiina.savtsenkova@prokuratuur.ee  
Õnne Neare-Vaarmann Rinkonnaprokurör 6 282 688 onne.neare@prokuratuur.ee  
Hendrik Kaing Abiprokurör 6 282 693 hendrik.kaing@prokuratuur.ee  
Ilona Ladokha Abiprokurör 6 282 660 ilona.ladokha@prokuratuur.ee  
Karl-Erik Ansmann Abiprokurör 6 282 613 karl-erik.ansmann@prokuratuur.ee  
Silvia Kruusmaa Ringkonnaprokurör 6 282 615 silvia.kruusmaa@prokuratuur.ee  
Kaito Puusepp Abiprokurör 6 282 663 kaito.puusepp@prokuratuur.ee  
Anna-Maria Rahamägi Konsultant 6 282 611 anna-maria.rahamagi@prokuratuur.ee  
Merilin Sepp Konsultant 6 282 631 merilin.sepp@prokuratuur.ee  
III osakond (alaealiste ja lähisuhte vägivalla kuritegude osakond)
Tartu mnt. 85, Tallinn, 10115   6 127 714    
Andra Sild Vanemprokurör 6 127 702 andra.sild@prokuratuur.ee  
Lea Pähkel Ringkonnaprokurör 6 127 710 lea.pahkel@prokuratuur.ee  
Ülle Jaanhold Ringkonnaprokurör 6 127 703 ylle.jaanhold@prokuratuur.ee  
Rita Siniväli Ringkonnaprokurör 6 127 704 rita.sinivali@prokuratuur.ee  
Silja Seeder Abiprokurör 6 127 708 silja.seeder@prokuratuur.ee  
Marika Kreutzberg Abiprokurör 6 127 705 marika.kreutzberg@prokuratuur.ee  
Marika Reintop Abiprokurör 6 127 709 marika.reintop@prokuratuur.ee  
Žanna Morozova Abiprokurör 6 127 717 zanna.morozova@prokuratuur.ee  
Annika Vanatoa Abiprokurör  6 127 701 annika.vanatoa@prokuratuur.ee  
Jürgen Hüva Abiprokurör 6 127 700 jyrgen.hyva@prokuratuur.ee  
Liidia Joamets Konsultant 6 127 713 liidia.joamets@prokuratuur.ee  
IV osakond (raskete varavastataste kuritegude osakond)
Tatari 39, Tallinn, 10134   6 282 661    
Katrin Pärtlas Vanemprokurör 6 282 675 katrin.partlas@prokuratuur.ee  
Ainar Koik Ringkonnaprokurrör 6 282 697 ainar.koik@prokuratuur.ee  
Diana Helila Ringkonnaprokurör 6 282 624 diana.helila@prokuratuur.ee  
Deniss Medvedev Ringkonnaprokurör 6 282 634 deniss.medvedev@prokuratuur.ee  
Ljudmilla Tokar Ringkonnaprokurör 6 282 664 ljudmilla.tokar@prokuratuur.ee  
Elle-Mai Velling Ringkonnaprokurör 6 282 669 elle-mai.velling@prokuratuur.ee  
Loreta Tšurilova Abiprokurör 6 282 691 loreta.tsurilova@prokuratuur.ee  
Kadi Ruus Abiprokurör 6 282 638 kadi.ruus@prokuratuur.ee  
Urmo Paal Abiprokurör 6 282 651 urmo.paal@prokuratuur.ee  
Leelo Känd Abiprokurör 6 282 679 leelo.kand@prokuratuur.ee  
Jana Taaksalu Konsultant 6 282 661 jana.taaksalu@prokuratuur.ee  
         
V osakond (üldkuritegude osakond)
Tatari 39, Tallinn, 10134   6 282 647    
Kristel Toming Vanemprokurör 6 282 653 kristel.toming@prokuratuur.ee  
Natalja Lebed Ringkonnaprokurör 6 282 673 natalja.lebed@prokuratuur.ee  
Natalja Vester Ringkonnaprokurör 6 282 617 natalja.vester@prokuratuur.ee  
Rainer Amur Ringkonnaprokurör 6 282 689 rainer.amur@prokuratuur.ee  
Eve Soostar Ringkonnaprokurör 6 282 632 eve.soostar@prokuratuur.ee  
Toomas Tomberg Ringkonnaprokurör 6 282 649 toomas.tomberg@prokuratuur.ee  
Alar Lehesmets Ringkonnaprokurör 6 282 685 alar.lehesmets@prokuratuur.ee  
Nelli Romanyuk - Teenistussuhe peatatud Abiprokurör 6 282 600    
Algis Sepp Abiprokurör 6 282 636 amailto:algis.sepp@prokuratuur.ee  
Natalia Duškina Abiprokurör 6 282 659 natalia.duskina@prokuratuur.ee  
Maksim Kink Abiprokurör 6 282 614 maksim.kink@prokuratuur.ee  
Helen Kiviloo Abiprokurör 6 282 616 helen.kiviloo@prokuratuur.ee  
Alice Simm Abiprokurör 6 282 657 alice.simm@prokuratuur.ee  
Paul Pikma Abiprokurör 6 282 633 paul.pikma@prokuratuur.ee  
Katrin Tron Abiprokurör 6 282 683 katrin.tron@prokuratuur.ee  
Kristina Kivi Abiprokurör 6 282 698 kristina.kivi@prokuratuur.ee  
Meelis Sentifoli Abiprokurör 6 282 603 meelis.sentifoli@prokuratuur.ee  
Katrin Aasmann Abiprokurör 6 282 621 katrin.aasmann@prokuratuur.ee  
Kersti Reinuste Abiprokurör 6 282 628 kersti.reinuste@prokuratuur.ee  
Alan Rüütel Abiprokurör 6 282 622 alan.ryytel@prokuratuur.ee  
Priit Jõks Konsultant 6 282 665 priit,joks@prokuratuur.ee  
Laura Saksniit Konsultant 6 282 641 laura.saksniit@prokuratuur.ee  
Põhja piirkondlik haldustalitus
         
Iivi Väli Juhataja 6 282 635 iivi.vali@prokuratuur.ee  
Tiia-Kai Buht Referent 6 282 694 tiia-kai.buht@prokuratuur.ee  
Kersti Gertz Referent 6 282 640 kersti.gertz@prokuratuur.ee  
Loa Järvel Referent 6 282 630 loa.jarvel@prokuratuur.ee  
Liivi Ulm Referent 6 282 670 liivi.ulm@prokuratuur.ee  
Rein Valdna Referent 6 282 677 rein.valdna@prokuratuur.ee  
Laura Männisalu Referent 6 282 600 laura.mannisalu@prokuratuur.ee  
Tiiu Nõmm Referent 6 127 714 tiiu.nomm@prokuratuur.ee  
Mall Korving Referent 6 282 680 mall.korving@prokuratuur.ee  
Irina Dubrovina Referent 6 282 647 irina.dubrovina@prokuratuur.ee  
Erika Vaikma Referent 6 282 668 erika.vaikma@prokuratuur.ee  
Ene Tammoja Referent 6 282 612 ene.tammoja@prokuratuur.ee  
Reet Rahu Referent 6 282 645 reet.rahu@prokuratuur.ee  
Kadi-Katrin Lindpere Referent 6 282 602 kadi-katrin.lindpere@prokuratuur.ee  
Anne-Ly Kalnapenkis Referent 6 127 711 anne-ly.kalnapenkis@prokuratuur.ee  
Julia Tina Tõlk 6 282 620 julia.tina@prokuratuur.ee  
Aleksandra Onutšina Tõlk 6 282 620 mailto:aleksandra.krasnosl%C3%B5k@prokuratuur.ee  
Evelyn Senkevitš  Tõlk 6 282 642 evelyn.senkevits@prokuratuur.ee  
Margarita Fjodorova Tõlk 6 282 618 margarita.fjodorova@prokuratuur.ee  
Tiit Urbla Autojuht 6 282 654 tiit.urbla@prokuratuur.ee