Lõuna Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lõuna Ringkonnaprokuratuur
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 7 500 775 info.louna@prokuratuur.ee faks:(372) 7 500 751
Kairi Kaldoja Juhtivprokurör 7 500 692 kairi.kaldoja@prokuratuur.ee  
Margus Gross Eriasjade prokurör 7 500 579

margus.gross@prokuratuur.ee

 

 

Kauri Sinkevicius

Pressinõunik 7 500 776

kauri.sinkevicius@prokuratuur.ee

56854058

I osakond Tartu prokurörid
Kalevi 1, Tartu, 51010        
Külli Saks Vanemprokurör 7 500 745 kylli.saks@prokuratuur.ee  
Tatjana Tamm Ringkonnaprokurör 7 500 753 tatjana.tamm@prokuratuur.ee  
Toomas Liiva Ringkonnaprokurör 7 500 736 toomas.liiva@prokuratuur.ee  
Raul Heido Ringkonnaprokurör 7 500 737 raul.heido@prokuratuur.ee  
Silva Rood Ringkonnaprokurör 7 500 742 silva.rood@prokuratuur.ee  
Aro Siinmaa Ringkonnaprokurör 7 500 746 aro.siinmaa@prokuratuur.ee  
Jüri Vissak Abiprokurör 7 500 755 jyri.vissak@prokuratuur.ee  
Margit Pärn Abiprokurör 7 500 744 margit.parn@prokuratuur.ee  

Maarja-Liisa Sari

Abiprokurör 7 500 765 maarja-liisa.sari@prokuratuur.ee  
Alar Häidberg Abiprokurör 7 500 738 alar.haidberg@prokuratuur.ee  
Jane Pajus Abiprokurör 7 500 754 jane.pajus@prokuratuur.ee  
Karin Talviste Abiprokurör 7 500 748 karin.talviste@prokuratuur.ee  
Evelin Merilaine Abiprokurör 7 500 749 evelin.merilaine@prokuratuur.ee  
Marta Mägi Konsultant 7 500 728 marta.magi@prokuratuur.ee  
I osakonna Jõgeva prokurörid
Suur tn 1, Jõgeva, 48306   77 62 252    
Anneli Hinto Ringkonnaprokurör 77 62 257 anneli.hinto@prokuratuur.ee  
Liane Peets Abiprokurör 77 62 253 liane.peets@prokuratuur.ee  
II osakond
Kalevi 1, Tartu, 51010        
Kristiina Laas Vanemprokurör 7 500741 kristiina.laas@prokuratuur.ee  
Marge Püss Ringkonnaprokurör 7 500 724 marge.pyss@prokuratuur.ee  
Kaire Hänilene Ringkonnaprokurör 7 500 739 kaire.hanilene@prokuratuur.ee  
Margus Lellep Ringkonnaprokurör 7 500 752 margus.lellep@prokuratuur.ee  
Allar Nisu Ringkonnaprokurör 7 500 743 allar.nisu@prokuratuur.ee  
Ruti Kilg Abiprokurör 7 500 740 ruti.kilg@prokuratuur.ee  
Mariken Arro Abiprokurör 7 500 577 mariken.arro@prokuratuur.ee  
Anneli Saul Konsultant 7 500 727 anneli.saul@prokuratuur.ee  
III osakonna Viljandi prokurörid
Posti 22 / Koidu 5, Viljandi, 71004   43 546 50    
  Ringkonnaprokurör   Teenistussuhe peatatud
  Ringkonnaprokurör 4 354 655    
Triin Tumala Abiprokurör 43 54 651 triin.tumala@prokuratuur.ee  
  Abiprokurör      
III osakonna Valga prokurörid
Vabaduse 10, Valga, 68204   76 61 623    
Küllike Taits Vanemprokurör 4 354 653 kyllike.taits@prokuratuur.ee  
Milvi Väin Ringkonnaprokurör 76 61 138 milvi.vain@prokuratuur.ee  
Valdo Gerassimov Abiprokurör 76 61 863 valdo.gerassimov@prokuratuur.ee  
Täitmata ametikoht Abiprokurör      
Kaja Sommer Konsultant 76 61 862 kaja.sommer@prokuratuur.eee  
III osakonna Võru prokurörid
Vabaduse 13, Võru, 65620   78 21 531    
Terje Aleksašin Ringkonnaprokurör 78 24 055 terje.aleksashin@prokuratuur.ee  
  Abiprokurör      
Meelis Juursoo Abiprokurör 78 28 046 meelis.juursoo@prokuratuur.ee  
III osakonna Põlva prokurörid
Võru 12, Põlva, 63308   79 95 317    
Ülle Hõrak Ringkonnaprokurör 79 95 141 ylle.horak@prokuratuur.ee  
Külli Zimm Abiprokurör 79 94 744 kylli.zimm@prokuratuur.ee  
Ene Uljanova Abiprokurör 79 95 174 ene.uljanova@prokuratuur.ee  
Lõuna piirkondlik haldustalitus
         
Annely Hannibal Juhataja 7 500 725 annely.hannibal@prokuratuur.ee  
Tartu
Kalevi 1, Tartu   51 89 486    
Eve Lepik Referent 7 500 691 eve.lepik@prokuratuur.ee  
Liis Veskus Referent 7 500 775 Liis.Veskus@prokuratuur.ee  
Eve Post Referent 7 500 706 eve.post@prokuratuur.ee  
Helen Sikk Referent 7 500 750 helen.sikk@prokuratuur.ee  
Galina Vjugina Tõlk 7 500 729 galina.vjugina@prokuratuur.ee  
Veljar Simmo Autojuht 7 500 757 veljar.simmo@prokuratuur.ee  
Jõgeva
Suur tn 1, Jõgeva, 48306        
Mare Ilves Referent 77 62 252 mare.ilves@prokuratuur.ee  
Põlva
Võru 12, Põlva        
Heli Kindsigo Referent 79 95 317 heli.kindsigo@prokuratuur.ee  
Valga
Vabaduse 10, Valga        
Anne Miljan Referent 76 61 623 anne.miljan@prokuratuur.ee  
Viljandi
Posti 22 / Koidu 5, Viljandi        
Helis Raudik Referent-autojuht 43 546 50 helis.raudik@prokuratuur.ee  
Urmas Reissaar Autojuht      
Võru
Vabaduse 13, Võru        
Kaja Küppas Referent 78 21 531 kaja.kyppas@prokuratuur.ee  
Kuldar Raudsik Autojuht