Lääne Ringkonnaprokuratuur

PrintPDF
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lääne Ringkonnaprokuratuur
Pikk 16b, Pärnu, 80013   44 77 530 laanerk@prokuratuur.ee  
Kristine Tamm Juhtivprokurör 44 77 545 kristine.tamm@prokuratuur.ee  
Liivi Reinhold Pressinõunik 44 77 543 liivi.reinhold@prokuratuur.ee 56 818 933
Pärnu osakond Pärnumaa prokurörid
Pikk 16b, Pärnu, 80013   44 77 530    
Elle Keeman Vanemprokurör 44 77 549 elle.keeman@prokuratuur.ee  
Küllike Kask Ringkonnaprokurör 44 77 541 kyllike.kask@prokuratuur.ee  
Merry Tiitus Ringkonnaprokurör 44 77 538 merry.tiitus@prokuratuur.ee  
Helga Aadamsoo Ringkonnaprokurör 44 77 535 helga.aadamsoo@prokuratuur.ee  
Kaido Tuulemäe Ringkonnaprokurör 44 77 548 kaido.tuulemae@prokuratuur.ee  
Gardi Anderson Ringkonnaprokurör 44 77 534 gardi.anderson@prokuratuur.ee  
Mai Merisaar Abiprokurör 44 77 533 mai.merisaar@prokuratuur.ee  
Pille Juhkov Abiprokurör 44 77 546 pille.juhkov@prokuratuur.ee  
Liisa Nuut Abiprokurör 4 477 547 liisa.nuut@prokuratuur.ee  
Olgerd Petersell Abiprokurör 4 477 536 olgerd.petersell@prokuratuur.ee  
Marika Salmistu Abiprokurör 4 477 539 marika.salmistu@prokuratuur.ee  
Teini Lääne Konsultant 4 477 560 teini.laane@prokuratuur.ee  
Eliisa Sommer Konsultant 4 477 540 eliisa.sommer@prokuratuur.ee  
Pärnu osakonna Saaremaa prokurörid
Lossi 4a, Kuressaare, 93816   45 21 683    
Svetlana Maripuu Ringkonnaprokurör 45 21 682 svetlana.maripuu@prokuratuur.ee  
Merle Kuldsepp Konsultant 45 21 683 merle.kuldsepp@prokuratuur.ee  
Rapla osakond
Sauna 5, Rapla, 79515   6 713 560    
Ülle Saar Vanemprokurör 6 713 561 ulle.saar@prokuratuur.ee  
Aarne Pruus Ringkonnaprokurör 6 713 563 aarne.pruus@prokuratuur.ee  
Milvi Pruus Abiprokurör 6 713 562 milvi.pruus@prokuratuur.ee  
Kaire Kranich Konsultant 6 713 564 kaire.kranich@prokuratuur.ee  
Rapla osakonna Haapsalu prokurörid
Sadama 21, Haapsalu, 90502   47 20 040    
Indrek Kalda Ringkonnaprokurör 47 20 046 indrek.kalda@prokuratuur.ee  
Ülle Tamm Abiprokurör 47 20 045 ylle.tamm@prokuratuur.ee  
Marelle Ulla Abiprokurör 47 20 043 marelle.ulla@prokuratuur.ee  
Agnes Ollema-Barndõk Abiprokurör 47 20 042 agnes.ollema-barndok@prokuratuur.ee  
Rapla osakonna Järva prokurörid
Tallinna 18, Paide, 72711        
Merike Lugna Ringkonnaprokurör 38 48 733 merike.lugna@prokuratuur.ee  
Tiina Viru Abiprokurör 38 48 732 tiina.viru@prokuratuur.ee  
Täitmata ametikoht Abiprokurör      
Lääne piirkondlik haldustalitus
         
Pärnu
Pikk 16b, Pärnu, 80013        
Heda Aas Juhataja 44 77 537 heda.aas@prokuratuur.ee  
Astrid Lill Referent 44 77 530 astrid.lill@prokuratuur.ee  
Külli Reinkubjas-Kalaus Referent-Autojuht 44 77 531 kylli.reinkubjas-kalaus@prokuratuur.ee  
       
Haapsalu
Sadama 21, Haapsalu        
Heneli Leesik Referent 47 20 040 heneli.leesik@prokuratuur.ee  
Aivar Saareleht Autojuht   aivar.saareleht@prokuratuur.ee  
Paide
Tallinna 18, Paide, 72711        
Merje Leemets Referent 38 48 731 merje.leemets@prokuratuur.ee  
Arvo Kaldoja Autojuht   arvo.kaldoja@prokuratuur.ee  
Rapla
Sauna 5, Rapla        
Kristel Takk Referent-autojuht 6 713 560 kristel.takk@prokuratuur.ee